Ciekawe wykorzystanie drewna w modzie.

Drewno to tworzywo znane ludzkości już od tysiącleci. Jednakże, w ostatnich latach przeszło ono prawdziwą rewolucję, jeżeli chodzi o sposób jego postrzegania. Stało się ono bowiem modnym dodatkiem i tworzywem, z którego produkowane są przeróżne przedmioty, którymi ozdabiamy swoje stylizacje.

Pierwszym elementem garderoby, za którym szaleje praktycznie cały świat są drewniane zegarki. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż są one naprawdę praktyczne, a ciekawe wzory i kolory na jakie barwi się drewno, stanowią ciekawy dodatek. To jednak nie wszystko, ponieważ oferta produktów z drewna, jest w ostatnich latach naprawdę ogromna.

drewniany zegarek1

 

Niezwykle popularne stały się bowiem również okulary drewniane, które świetnie pasują do niemal każdej twarzy i karnacji, a przeróżne kształty i formy sprawiają, że za pewnik można uznać, że każdy klient znajdzie wśród nich coś ciekawego dla siebie. Kolejnym odkryciem ostatnich lat jest również drewniane etui na telefon, które pomijając już niezwykłe względy estetyczne jest również bardzo praktycznie. Solidnie wykonane etui z porządnego drewna będzie bowiem chroniło nasz telefon znacznie lepiej niż dostępne na rynku silikonowe, gumowe, bądź plastikowe zamienniki.

Jak więc wyraźnie widać, w obecnych czasach drewno króluje na rynku mody, sprawnie wypierając swoją plastikową i gumową konkurencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *