Co dać chłopakowi pod choinkę?

Nieważne, czy to wasze pierwsze święta razem, czy kolejne z rzędu – kupowanie prezentu swojemu mężczyźnie to wyzwanie niemal dla każdej kobiety. Z reguły z facetami jest tak samo – albo wszystko mają, albo niczego nie potrzebują, co wychodzi na jedno i to samo. Co kupić chłopakowi pod choinkę, żeby zrobić mu przyjemność? Podpowiadamy!

Perfumy, skórzany portfel, beczka piwa – to pierwsze pomysły, które przychodzą Ci na myśl? Mamy inny pomysł: drewniany zegarek Plantwear. Po co mu zegarek, skoro ma smartfon? Czasomierz to przecież rodzaj męskiej biżuterii, która dodaje klasy, świetnie wygląda na ręku i dodaje statusu. Co powiesz na zegarek wykonany z hebanu lub dębu? Dodatkowo z wygrawerowaną od Ciebie dedykacją? To absolutny strzał w 10-tkę ;) Sprawdź ofertę drewnianych zegarków firmy Plantwear na stronie 
https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/

plant8

Nie łatwo kupić prezent swojemu chłopakowi czy mężowi – doskonale wie o tym kobieta. Kolejna gra na Playstation czy części do samochodu nie mają w sobie nic fajnego, a to częste życzenia Panów. Wybierz ciekawy zegarek, piękne perfumy lub gotowe przeżycie, a z pewnością będzie zadowolony.

Artykuł powstał przy współpracy z 
http://kosmetyczki.blogujaca.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *