Idealny prezent

Nie wiesz co kupić ukochanej osobie? Pamiętaj- zawsze dobrym prezentem jest zegarek. Jednak nie taki zwykły, bez polotu, lecz taki szczególny- wyróżniający się już z daleka! 


Polskie zegarki z drewna – Plantwear!

Mowa tu oczywiście o niezwykłych zegarkach Plantwear. Czym one się wyóżniają? Przede wszystkim niezwykłym designem i oryginalnością. Wykonane są one z drewna ręcznie przez najlepszych rzemieślników, dlatego też nie ma dwóch takich samych zegarków tej firmy. Zatem zegarek, który podarujesz ukochanej osobie będzie jedynym takim zegarkiem na świecie!

Zegarki dla panów

Eleganckie zegarki męskie wykonane z drewna to marzenie wielu panów. Na co dzień jeśli chcemy kupić naprawdę porządny zegarek to niestety do dyspozycji mamy tylko ciężkie zegarki z metali, kojarzące się z jakąś pracą w bankowości- słowem nie są one oryginalne. Zaś zegarki z drewna? Są lekkie, wyglądają stylowo i mamy możliwość dobrania drewna do charakteru ukochanego. Stały. spokojny dąb, a może mocny i silny heban?

zegpla1

Zegarki dla pań

Oczywiście Plantwear posiada w swojej ofercie również drewniane zegarki damskie na rękę. Typowo dla nich przeznaczona jest seria Glamour- mają one cienki, ręcznie rzeźbiony paseczek. Jednak oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać dla przyjaciółki, siostry czy mamy zegarek z innej serii. Szczególną popularnością cieszą się tu zegarki z różową tarczą. Warto pamiętać, że tu oczywiście takie możemy wybrać gatunek drewna, który nam najbardziej pasuje!

Artykuł powstał przy współpracy z 
http://kosmetycznezabiegi.blog.onet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *