Modne gadżety z drewna: okulary, zegarki, etui na telefon

Kto z nas nie lubi ładnych i praktycznych gadżetów? Świetnie nadają się na prezent, poprawiają humor w zły dzień, po prostu cieszą oko. Jednym z popularnych ostatnio trendów są drewniane gadżety.

Drewno wkradło się już nie tylko jako element dekoracyjny mieszkania, w postaci skrzyneczek, stoliczków czy półeczek, ale także jako materiał, z którego wykonane są rzeczy, których używany na co dzień:

  • okulary
  • zegarki

I coś drewno może się wydawać nietypowym materiałem, jeśli chodzi na przykład o okulary, to okazuje się, że świetnie spisuje się w tej roli. Ci, którym zdarzyło się już mieć na nosie okulary drewniane, są nimi zachwyceni. Są wygodne, praktyczne, a przy tym oryginalne – na pewno nie zginiemy w nich w tłumie. Dużą popularnością cieszą się również drewniane zegarki – jako uzupełnianie drewnianych okularów albo oddzielny, nietypowy gadżet. Są wygodne w noszeniu, oryginalne, spodobają się wielbicielom ekologii i naturalnych materiałów. Wśród drewnianych gadżetów są też jeszcze bardziej nietypowe, takie jak drewniane etui na telefon.

drewniany8

 

I choć przywykliśmy do plastykowych, gumowych etui, to okazuje się, że drewno równie skutecznie chroni telefon przed ewentualnymi obtłuczeniami czy uszkodzeniami, a jednocześnie jest dużo bardziej oryginalne. Na drewniane etui na telefon na pewno zwróci uwagę każdy, kto je zobaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *